Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Archív podujatí

Archív podujatí 2018

Archív podujatí 2017

Archív podujatí 2016


 

Deň detí a Deň otcov 29.6.2019

Deň detí a Deň otcov, po dvoch rokoch sme opäť spojili tieto dva sviatky a oslávili ich na začiatku prázdnin. Súťaže a atrakcie pre deti, štafetový beh oteckov proti slobodným mládencom aj kozmetická poradňa pre mamičky. Pre spestrenie programu sme tento rok vyhlásili súťaž vo varení bryndzových halušiek. Myslím, že sme strávili pekné sobotné popoludnie.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 116

Deň matiek 12.5.2019

Aj tento rok sme druhú májovú nedeľu venovali svojim mamám a starým mamám. Pekný program nám pripravili ženy z OZ Chotár Prestavlky - Horná Trnávka, deti z materskej školy i staršie deti z dediny. Po programe sme vyhodnotili súťaž o najlepší koláč.

 


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 89

Stavanie májov 2019

A opäť je tu jar a s ňou aj tradičné stavanie májov. Tento rok je počasie typicky aprílové, ale ani občasný dáždik nás neodradil. Naši dobrovoľný Hasiči a futbalisti hravo postavili máje v oboch častiach našej obce, za spevu členov OZ Chotár Prestavlky - Horná Trnávka. Občerstvenie zabezpečil obecný úrad.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 36

Fašiangy 2.3.2019

Fašiangy sú symbolom zábavy a veselosti, no zároveň ohlasujú aj príchod jari. OZ CHOTÁR nám opäť pripomenuli túto tradíciu Fašiangovým sprievodom oboma časťami našej obce. 
Sprievod začínal v Hornej Trnávke a končil v Prestavlkoch pred Obecným úradom pochovávaním basy. Večer pokračoval Tanečnou zábavou.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 61

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Ako často navštevujete našu Obecnú stránku?
 
 
12

 
 
 
35

 
 
 
46

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka