Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Archív podujatí 2018

Jasličková akadémia 25.12.2018

Aj tento rok nám na prvý sviatok vianočný pripravili naše deti a OZ Chotár Prestavlky - Horná Trnávka, Jasličkovú akadémiu pod vedením Hanky Gáfrikovej a Lucie Beňovej.

">http://

 


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 28

Mikuláš 7.12.2018

Aj keď k nám prišiel Mikuláš opäť bez snehu, deťom to vôbec nevadilo. Súťaže a zábava pre veľkých aj malých a nakoniec balíčky plné dobrôt.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 57

Úcta k starším 17.11.2018

Pri príležitosti masiaca úcty k starším sme mali v sobotu 17. novembra kultúrne popoludnie. Obecný úrad spolu s OZ Chotár Prestavlky - Horná Trnávka, Mužský spevácky zbor a samozrejme aj naše deti z Materskej školy opäť pripravili veľmi pekný program.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 86

Sustredenie Terchova 2018

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 54

Oslavy 735. výročia obce Prestavlky 11.8.2018

Po úmorných horúčavách prišlo mierne ochladenie, ktoré prispelo k pohodovému priebehu osláv 735. výročia obce Prestavlky a stretnutiu Prestavĺk bývalého Česko-Slovenska. Oslavy sme začali svätou omšou, po ktorej nasledoval pestrý program až do večerných hodín.  Predstavili sa nám obce z Přestavlk u Čerčan a Přestavlk u Přerova, ktoré prijali naše pozvanie.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 170

4. ročník Tenisového turnaja vo štvorhre 28.7.2018

Ďalší vydarený, už 4. ročník Tenisovho turnaja vo štvorhre organizovaný Občianskim združením RYBOLOV Prestavlky.  Poradie víťazov v skupine muži na 1. mieste Pavol Paučo a Ladislav Haško, 2. miesto Erik Barbora a Miroslav Bil, 3. miesto Jaroslav Beňo a Jozef Juhaniak, v zmiešaných družstvách 1. miesto Simona a Maroš Barboroví, 2 miesto. Luboš Beňo a Janka Kaprálová, 3. miesto Jarmila Hrmová a Jozef Vincenc. Tešíme sa na ďalší ročník.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 47

PumpCup 2018 14.7.2018

Prvé preteky na našej Pumptrackovej dráhe vrámci série Pumpcup 2018 usporiadali Bike Racing Slovakia (B.R.S.) v sobotu 14.7.2018.  Pekné počasie, slušná účasť a nadšenie sprevádzali tento pretek. Mali sme aj niekoľko zástupcov aj z našej obce. V mužských kategóriách bola silná konkurencia, medzi ženami (dievčatami) sme boli úspešnejší. V najmladšej kategórii získali medaily, hlavne za odvahu, Linda Dražová a Olívia Černáková. V kategórii diavčat do 15 rokov sa na peknom 3. mieste umiestnila Katka Čierna.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 47

Návšteva v Přestavlkoch u Čerčan CZ 15.6.2018

Na základe pozvania obce Přestavlky u Čerčan k nám  11.augusta na stretnutie  Prestavlk bývalého Československa nás pozval starosta Přestavlk u Čerčan Zdenek Krejcárek na oslavy 790.výročia  obce Přestavlky u Čerčan,125. výročia založenia SDH Přestavlky a 85.výročia Sokola Přestavlky. Naša delegácia v počte 28 ľudí, členov OZ chotár a poslancov OZ. Vystúpili sme s folklórnym pásmom Asemtírka, zahrali sme si medzištátny futbalový zápas s výsledkom 8:8, strelci golov Ján Abrahám ml. 3,Ján Abrahám st. 1,Samuel Galbavý 2,Martin Kúš 1,Jaroslav Hudec 1 a zasuťažili sme si  v Přstavlckom trojboji ,naše družstvo v zložení Marian Moc Luboš Foltan ,Jozef Beňo /Sadko/.Julia Kukučková a Karin Hoffmannová.

 


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 193

Deň matiek 13.5.2018

Pre naše mamy a staré mamy sme opäť pripravili v druhú májovú nedeľu kultúrny program. Ako vždy s veľmi pekným programom vystúpili deti z materskej školy pod vedení Janky Laurovej a Katky Kučerovej. Program starších detí pripravili Janka Môcová a Lucia Beňová.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 74

Stavanie májov. 30.apríl 2018

Tohtoročné stavanie májov sprevádzalo krásne letné počasie. Za spevu členov OZ Chotár Prestavlky - Horná Trnávka nám máje opäť postavili naši dobrovoľný Hasiči. Občerstvenie zabezpečil obecný úrad.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 36

Fašiangy 10.2.2018

Silná tradícia, ktorú si v našej obci zachovávame, pritiahla tento rok zase viac mladých. Fašiangový sprievod začínal pre zmenu v Prestavlkoch - Lazine a končil v Hornej Trnávke v Kultúrno-spoločenskom centre pochovávaním basy.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 61

Vianočný koncert, Kultúrno spoločenské centrum HT, 14.1.2018

Po úspešnom minuloročnom koncerte zorganizoval Farský úrad aj tento rok Vianočný koncert spojený s posedením pri guláši a občerstvením, ktorý sa uskutočnil 14. januára, tentokrát v Kultúrno - spoločenskom centre v Hornej Trnávke. S vianočným programom vystúpili Holúbky z Kríža pod vedením Magdalény Poloňovéja a Starohorský banícky spevokol „Haliar“ zo Starých Hôr. 

 


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 38

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

Ako často navštevujete našu Obecnú stránku?
 
 
12

 
 
 
36

 
 
 
48

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka