Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

OZ Rybolov Prestavlky

Občianske združenie Rybolov Prestavlky

LogoObčianske združenie bolo založené dňa 23.4.2010. OZ Rybolov má 12 členov. Jeho štatutárnym, zástupcom sa je Luboš Beňo. K dňu 1.1.2017 dostalo OZ Rybolov od Ministerstva životného prostredia výkon rybárskeho práva na vodnej ploche v k.ú. Prestavlky (ďalej "prestavlcký rybník"). Rybník v k.ú. Prestavlky má parcelné č.1465 o výmere 22 428 m2. Jeho výlučným vlastníkom je obec Prestavlky, ktorá tento dala občianskemu združeniu do dočasné užívanie. Zmluva o nájme je podpísaná do 31.12.2020

SMS dar

Verejná zbierka

 OBNOVA VODNEJ NÁDRŽE PRESTAVLKY 

Rybnik Prestavlky

V priebehu roka 2017 bude OZ pracovať na realizácii čistenia vodnej plochy, ktorá bude základom ku kvalitnému zarybneniu. Po vyčistení a odkalení celej plochy môže dôjsť k zarybneniu pod odborným dohľadom Štátnej veterinárnej správy zastúpenej Ing. Miroslavom Môcom. Vodná plocha v Prestavlkoch je v našich plánoch ako čistý zdroj v príjemnom prostredí pre všetkých obyvateľov tejto obce.


 

5. ročník Tenisového turnaja vo štvorhre 20.7.2019

OZ Rybolov Prestavlky aj tento rok organizoval populárny tenisový turnaj vo štvorhrách mužských aj zmiešaných.Za mužské ako najbojovnejšia dvojica získal cenu Jakub Haring a Roman Hubac, Na 3 mieste získali cenu Andrej Abrahám a Ondrej Zúbek, Na 2.mieste získali cenu Erik Barbora a Maroš Barboriak a svoje 1. mieste obhájili Ladislav Haško a Pavol Paučo.V skupine zmiešaných dvojíc ako najbojovnejšia dvojica boli Branislav a Lenka Figulioví, na 3 mieste sa umiestnili Martin Kúš a Martina Petríková, 2.miesto obsadili Maroš a Simona Barboroví a na 1.mieste sa umiestnili nováčikovia Maroš Barboriak a Sofia Elešová. Na priebeh hier dozerali skusení rozhodcovia Pavel Finka a Ľuboš Foltán, ktorí boli taktiež za ich výkony ocenení.
Víťazom blahoželáme a všetkým Vám ďakujeme za účasť v poradí už 5. ročníka.Na záver sa chceme poďakovať všetkým sponzorom, ktorí sa podieľali na turnaji a venovali naozaj zaujímavé ceny.
S športovým pozdravom OZ RYBOLOV PRESTAVLKY.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 65

4. ročník Tenisového turnaja vo štvorhre 28.7.2018

Ďalší vydarený, už 4. ročník Tenisovho turnaja vo štvorhre organizovaný Občianskim združením RYBOLOV Prestavlky.  Poradie víťazov v skupine muži na 1. mieste Pavol Paučo a Ladislav Haško, 2. miesto Erik Barbora a Miroslav Bil, 3. miesto Jaroslav Beňo a Jozef Juhaniak, v zmiešaných družstvách 1. miesto Simona a Maroš Barboroví, 2 miesto. Luboš Beňo a Janka Kaprálová, 3. miesto Jarmila Hrmová a Jozef Vincenc. Tešíme sa na ďalší ročník.


 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 47

3. ročník Tenisového turnaja vo štvorhre 8.7.2017

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 
Položky 1-4 z 70

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

Ako často navštevujete našu Obecnú stránku?
 
 
12

 
 
 
36

 
 
 
48

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka